• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Ajanda Programı


  300 TL
  İSTANBUL / SANCAKTEPE İNÖNÜ MAH.
  İlan No
  3

  İlan Tarihi
  12-12-2017

  Türü
  Transponder & Okuyucu

  Kimden
  Mağazadan

  Kargo Ücreti
  Ücretsiz Kargo

  Kargo Süresi
  3 İş Günü

  Hemen Satın Al
  Hüseyin Yıldız
  Üyelik Tarihi : 08 Aralık 2017
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  Yapacağınız işleri sürekli unutuyor musunuz? Kağıt üzerine not alıp sonra kağıdınızı mı kaybediyorsunuz? İşte çözüm : Ajanda gerek iş, gerekse ev ortamında günlük işlerinizin takibinde kullanabileceğiniz kapsamlı ve pratik bir ajanda paket Program.

  Yapmanız gereken işlerinizi ve randevularınızı kolaylıkla program üzerine not düşerek ne zaman ne yapmanız gerektiğini unutmaz ve böylelikle daha organize olarak çalışmış olursunuz. İsterseniz takvim üzerine ekleyeceğiniz işlerinizi farklı renkler ile belirterek kategorileme şansına da sahipsiniz.

  Ajanda Programı hayatınızı yönetmenize yardımcı olabilen tam özellikli bir kişisel bilgi yöneticisidir. Ajanda ile randevuları, görevleri, ve çok daha fazla işi yönetebilirsiniz.

  bundan böyle tüm randevular, toplantılar, etkinlikler ve görevleri düzen içerisinde not alabilir ve kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  Yapmanız gerekenleri, kontak bilgilerinizi, sizden devralan ajanda yeni asistanınız haline gelecek. Outlook’a benzeyen sade ve kullanışlı arayüzüyle dikkat çeken program sektör sınırı olmadan her kullanıcıya hitap ediyor.

  Bu programla planlarınızı günlük, haftalık, aylık hatta yıllık olarak görebilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Sürekle-bırak özelliği ile varolan randevuyu başka bir güne/saate almak çok kolay. Randevularınızı türlerine göre çeşitli renklerle gösterebilir, alarm koyarak vakti geldiğinde programın bir ses dosyasıyla sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Adres defteri de olan programa kişilere özel resimler koymak ta mümkün.

  Program oldukça düzenli, temiz ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca içerisinde yer alan farklı görüntüleme modları yardımıyla kullanıcıların kendilerine en uygun görünümü seçmelerine olanak sağlar farklı 11 adet renkte temayı da içerisinde barındırmaktadır.

  Gelişmiş bir metin editöründe yer alan tüm özelliklere sahip olan program, bu sayede notlarınızı istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak sağlar.

  Favori listeleri oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, notlarınıza dosyalar ekleyebileceğiniz, alacağınız notları video ve ses dosyalarıyla özelleştirebileceğiniz, yedekleme ve geri yükleme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz, veritabanı yönetimini gerçekleştirebileceğiniz ve içerikleri dışarı veya içe aktarabileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

  Sistem kaynaklarını çok az derecede kullanan program, aynı zamanda içerisinde bir yardım dosyası ve günlük önerilerle birlikte gelmektedir.

  Neden Ajandayı Seçmelisiniz?

  Ajanda, tam özellikli ve çapraz platformlu bir kişisel bilgi yöneticisi. Sadece çalışma çizgisine uymanız yeterli: Zamanlama Yap -> Hatırlat -> Yap -> Kontrol -> Bitti, hayatınız her zamankinden daha kolay olacak! Ayrıca, Etkinlik, bilgisayarlar ve cep telefonlarında kişileri, görevleri, randevuları ve notları senkronize etmenize yardımcı olabilir. Ajanda, etkinliği artırmak ve organize olmak için doğru bilgi yöneticisidir!

  Temel Özellikler

  Senkronize Edilmesi Kolay

  PCler ve cep telefonlarında senkronizasyonu sadece 4 adımda tamamlayabilir ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde yönetebilirsiniz!

  Hepsi bir arada

  Ajanda kapsamlı  bilgi yönetim yazılım programı ile hem PClerinizde hem de cep telefonlarınızdaki kişileri, randevuları, görevleri, günlükleri, notları, şifreleri veya başka bilgileri yönetebilirsiniz.

  Global Arama

  Bazı anahtar kelimelere göre, bilgilerinizi tek bir tıklamayla bulabilirsiniz.

  İthalat / İhracat ve Baskı

  İsteğe bağlı olarak bilgileri içe aktarabilir, dışa aktarabilir veya yazdırabilirsiniz.

  Bilgi Güvenliği Önlemleri

  Verim, dünyanın en büyük şifreleme algoritmalarından biri tarafından kodlanır. Ayrıca, bilgilerinizi de korumak için şifreleri ayarlayabilirsiniz. Dahası, yanlışlıkla silinen verileri geri dönüşüm kutusundan kurtarabilirsiniz.

  Güçlü Belge Editörü

  İş günü, yorum, not veya görev ayrıntıları yazmak için MS-Word benzeyen bir belge düzenleyicisi var.


  1217 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar