• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Savunma Sporu Özel Eğitimi


  Hüseyin Yıldız
  Üyelik Tarihi : 10 Aralık 2017
  Kullanıcı Mağazası

  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  ÖZEL DERS

  height=212
  Yaşadığımız çağ yaşamın süratle aktığı, yoğun çalışma temposu ve hayat şartlarının oluşturduğu zorunluluklar sonucu kendimizi ihmal ettiğimiz bir çağ. Bu hayat hızlılığı ile ters orantılı olarak ta çalışma koşulları, teknoloji ve konforun getirdiği olumsuz bir sonuç olarak yaşamımızı durağan hareketsiz bir yaşam modeli gelişmiş durumda. Egzersiz ya da Spor yapmanın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için ihtiyaç olduğu ortada olduğu halde iş hayatı, hayat koşulları v.s. gibi nedenlerle spor salonlarının grup seanslarına katılmakta zorluk çeken kişilerin, ünlülerin, kısa zamanda daha iyi sonuçlar almak isteyen kişilerin ya da müsabakalara hazırlanan sporcuların Özel Spor Eğiticisine ihtiyaç duydukları günümüzün bir gerçeğidir.
  height=342
  Sizin de çalışma şartlarınız, hayatınızın büyük bir bölümünü kaplıyorsa ve kendinize zaman ayıramıyorsanız, bireysel farklılıklarınıza ve amaçlarınıza, sağlık durumunuza  yönelik hazırlanmış olan programlarla özel ders almak, spor yapmaya ayırdığınız zamanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde kısa sürede daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Özel Derste Antrenörünüz sizi daha çok motive edip gelişiminizi sürekli kontrol altında tutarak amaçlarınıza sağlıklı ve hızlı şekilde ulaştırır.
  height=276
  Özel Dersin Maliyetini düşünenler maliyeti bölüşmek için bir – iki arkadaşınızın kolundan tutun ve birlikte ders almaya başlayın. Bu şekilde sporu daha zevkli bir hale getirerek spor salonunu keyifli sosyal bir ortama dönüştürdüğünüz gibi spora ayırdığınız bütçe düşecek ve spordan alacağınız verim yüksek seviyede olacaktır.
  height=250
  Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Özel Grup dersleri ve Özel Ders sayısı artmıştır. Bu şekilde spordan alınan verim yüksek seviyede olduğu gibi spor keyifli bir hal almaktadır.
  Birebir Özel Ders antrenmanları, sizin ve Özel Ders Antrenörünüzün uygun olduğu ortak saatlerde sizin ve Antrenörümüzün ulaşım durumuna göre anlaşmalı spor salonlarında ve talep doğruldusunda öğrencinin evinde idmanlarımız yapılır. Sizinle yapılan ön görüşmeden sonra sizin özel ders almaktaki amaçlarınıza, spordan beklentilerinize, fiziksel özelliklerinize, psikomotor gelişim ve öğrenim düzeyinize uygun bir program hazırlanarak idmanlara başlanır. Belirli aralıklarla Antrenörünüz tarafından ölçme ve değerlendirmeler yapılarak hedeflerinize ulaşma rotası kontrol altında tutulur. Sizin antrenmana verdiğiniz geri bildirim ve gelişim düzeyinize göre antrenman programları üzerinde yapılan yeni düzenlemeler ile geliştirilip sizin en verimli şekilde spor yapmanız ve amacınıza en kısa sürede ulaşmanız sağlanır.
  Konu Hakkında daha detaylı bilgi almak için 0546 512 32 48 numaralı telefondan veya bilgi@kajukenbotr.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  615 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar